Choď na obsah Choď na menu
 

 

Slavičín 2015

3. 9. 2015

V dňoch 22.-23.8. sa uskutočil medzinárodný turnaj

v Slavičíne (Česká republika)

Nemšová obsadila 6. miesto

Rozpis zápasov:

So 22.8.

8.00           Slavičín – Hluk                                3:1

8.35           Pruské – Uh. Brod                          6:1

9.10           Olomouc – Nemšová                   3:1

9.45           Vsetín – Havířov                             5:1

10.20         Sp. N. Ves – Slavičín                      3:0

11.05         Olomouc - Pruské                          1:1

11.40         Uh. Brod - Nemšová                    0:0

12.15         Sp. N. Ves - Hluk                            7:0

12.50         Vsetín - Olomouc                           2:0

13.25         Havířov - Slavičín                           1:4

14.00         Hluk - Nemšová                           1:4

14.35         Vsetín – Uh. Brod                           4:1

15.10         Pruské – Sp. N. Ves                        0:6

15.45         Havířov – Hluk                                2:2

16.20         Olomouc – Slavičín                          2:2

17.05         Vsetín – Sp. N. Ves                        1:4

17.40         Uh. Brod – Havířov                         1:0

18.15         Pruské – Nemšová                       2:1

18.50         Vsetín – Hluk                                  8:0

19.25         Uh. Brod – Slavičín                          0:3

20.00         Olomouc – Havířov                           6:1

20.35         Sp. N. Ves - Nemšová                   4:1

 

Ne 23.8.

8.00           Havířov - Nemšová                        2:4

8.35           Pruské - Slavičín                               1:1

9.10           Sp. N. Ves - Olomouc                        3:1

9.45           Uh. Brod - Hluk                                2:1

10.20         Vsetín - Nemšová                           4:3

11.05         Pruské – Havířov                               3:0

11.40         Sp. N. Ves – Uh. Brod                        8:0

12.15         Slavičín – Vsetín                                0:2

12.50         Olomouc – Hluk                                4:0

13.25         Havířov – Sp. N. Ves                         1:4

14.00         Pruské – Hluk                                   7:0

14.35         Slavičín – Nemšová                       1:1

15.10         Olomouc – Uh. Brod                         4:0

15.45         Vsetín - Pruské                                3:2

 

Konečné poradie:

1. Spišská Nová Ves

2. Vsetín

3. Olomouc

4. Pruské

5. Slavičín

6. Nemšová

7. Uherský Brod

8. Havířov

9. Hluk