Choď na obsah Choď na menu
 

 

st. prípravka 2015

27. 4. 2016

 

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA

V KATEGÓRII STARŠIA PRÍPRAVKA 6. - 7. 6. 2015 V TRENČÍNE

 

6.6.2015 (sobota)

  • 09,00                   A2 – A3      NTS FK-ZŠ Nemšová -

                                                    FBC  Grasshoppers AC Uniza ZA

3:11

 

  • 09,50                   A1 – A4      Snipers Bratislava-Orange – 

                                                     Eastern Wings Michalovce

6:10

 

  • 10,40                   B2 – B3      ŠK 1.FBC Trenčín –    

                                                            ŠK Juventa Žilina

10:2

 

  • 11,40                   B1 – B4      TJ Sokol Gajary –

                                                          FbO Florko Košice

0:12

 

  • 12,30                   A4 – A3      Eastern Wings Michalovce

                                              - FBC Grasshoppers AC Uniza ZA

5:5

 

  • 13,20                   A2 – A1      NTS FK-ZŠ Nemšová

                                                         Snipers Bratislava-Orange

1:10

 

  • 14,10                   B4 – B3      FbO Florko Košice –

                                                         ŠK Juventa Žilina

11:2

 

  • 15,00                   B2 – B1      ŠK 1.FBC Trenčín –

                                                                        TJ Sokol Gajary

8:10

 

  • 15,50                   A4 – A2     Eastern Wings Michalovce   

                                                         - NTS FK-ZŠ Nemšová

12:0

 

  • 16,40                   A3 – A1      FBC Grasshoppers AC Uniza ZA   

                                                     - Snipers Bratislava-Orange

4:2

 

  • 17,30                   B3 – B1      ŠK Juventa Žilina –

                                                          TJ Sokol Gajary

1:4

 

  • 18,20                   B4 – B2      FbO Florko Košice –

                                                                        ŠK 1.FBC Trenčín

9:3

 

7.6.2015 (nedeľa)

  • 09,00                   o 5.-8.miesto: Snipers Bratislava-Orange 

                                                                                 - ŠK Juventa Žilina

3:1

 

  • 09,55                   o 5.-8.miesto: ŠK 1.FBC Trenčín -

                                                                 NTS FK-ZŠ Nemšová

10:2

 

  • 10,50                   semifinále 1:   Eastern Wings Michalovce -

                                                                                  TJ Sokol Gajary

7:4

 

  • 11,45                   semifinále 2:   FbO Florko Košice -

                                                                    FBC Grasshoppers AC Uniza ZA

10:2

 

  • 12,40                   o 7.-8.miesto: ŠK Juventa Žilina                                                              –  NTS FK-ZŠ Nemšová

8:3

 

  • 13,35                   o 5.-6.miesto: Snipers Bratislava-Orange

                                                                         -  ŠK 1.FBC Trenčín

6:5 pp.

 

  • 14,30                   o 3.-4.miesto: TJ Sokol Gajary

                                           – FBC Grasshoppers AC Uniza ZA

7:8

 

  • 15,30                   f i n á l e:    Eastern Wings Michalovce -

                                            FbO Florko Košice

6:12

 

KONEČNÉ PORADIE

1. FLORKO KOŠICE
2. EASTERN WINGS MICHALOVCE
3. FBC GRASSHOPPERS AC UNIZA ŽILINA
-------------------------------------------
4. TJ SOKOL GAJARY
5. SNIPERS BRATISLAVA
6. ŠK 1. FBC TRENČÍN
7. CVČ ŽILINA JUVENTA
8. NTS FK-ZŠ NEMŠOVÁ