Choď na obsah Choď na menu
 

 

juniorky 2016

9. 6. 2016

 

MSR JUNIORIEK sezóna 2015/2016

11. - 12.06.2016, Nemšová

 

KONEČNÉ PORADIE:

1. NTS FK - ZŠ Nemšová

2. Fbk Kométa Spišská Nová Ves

3. MŠK FK Kysucké Nové Mesto 

4. 1. FbK Quick Sport BanskáBystrica

5. Eastern Wings Michalovce

6. ŠK Slávia SPU DFA Nitra

7. VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava

8. FBC Mikuláš Prešov

 

 

Vyžrebovanie základných skupín  

 

Sobota 11.06.2016

 

08:00  A1 – A2     3:10 (1:3,0:2,2:5) 

VŠK FTVŠ Hurikán BA - NTS FK - ZŠ Nemšová

 

09:00  B2 – B3     3:3 (1:0,1:1,1:2)  

ŠK Slávia SPU DFA Nitra - 1. FbK Quick Sport Banská Bystrica

 

10:00  A3 – A4     5:0 kontumačne

MŠK FK Kysucké Nové Mesto - FBC Mikuláš Prešov

 

11:00  B1–  B4     3:6 (1:3,1:1,1:2)  

Eastern Wings Michalovce - Fbk Kométa Spišská Nová Ves

 

12:00  A1 – A3     2:14 (0:8,1:4,1:2)

VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava - MŠK FK Kysucké Nové Mesto

 

13:00  A2 – A4     5:0 kontumačne

NTS FK - ZŠ Nemšová - FBC Mikuláš Prešov

 

14:00  B1 – B2     5:6 (1:1,0:3,4:2)  

Eastern Wings Michalovce - ŠK Slávia SPU DFA Nitra

 

15:00  B3 – B4     2:4 (2:2,0:1,0:1)

1. FbK Quick Sport Banská Bystrica - Fbk Kométa Spiš. N. Ves

 

16:00  A1 – A4     5:0 kontumačne

VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava - FBC Mikuláš Prešov

 

17:00  A2 – A3     7:3 (3:1,1:1,3:1) 

NTS FK - ZŠ Nemšová - MŠK FK Kysucké Nové Mesto

 

18:00  B1 – B3     3:4 (1:0,2:2,0:2) 

Eastern Wings Michalovce - 1. FbK Quick Sport BanskáBystrica

 

19:00  B2 – B4     6:11 (0:3,1:3,5:5) 

ŠK Slávia SPU DFA Nitra - Fbk Kométa Spišská Nová Ves

 

        O umiestnenie       

Nedeľa 12.06.2016

 

08:00  o 5. - 7. miesto         3 A skupina – 4 B skupina

VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava - Eastern Wings Michalovce

4:5 (1:2,0:2,3:1)

 

09:10  semifinále 1              1 A skupina – 2 B skupina

NTS FK - ZŠ Nemšová - 1. FbK Quick Sport BanskáBystrica

5:2 (2:1,3:0,0:1)

 

10:20  o 5. - 7. miesto         3 B skupina – 4 B skupina

ŠK Slávia SPU DFA Nitra - Eastern Wings Michalovce

5:6 (1:2,2:3,2:1)

 

11:30  semifinále 2              1 B skupina – 2 A skupina

Fbk Kométa Spišská Nová Ves - MŠK FK Kysucké Nové Mesto

12:3 (5:1,5:2,2:0)

 

12:40  o 5. - 7. miesto         3 A skupina – 3 B skupina

VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava - ŠK Slávia SPU DFA Nitra

2:13 (0:3,0:7,2:3)

 

13:50  o 3. miesto               (porazení se 1 – se 2)

1. FbK Quick Sport BanskáBystrica - MŠK FK Kysucké Nové Mesto

2:5 (1:1,1:1,0:3)

 

15:00  finále                        (víťazi se 1 se 2)

NTS FK - ZŠ Nemšová - Fbk Kométa Spišská Nová Ves

5:4 (3:1,2:1,0:2)