Choď na obsah Choď na menu
 

 

Dorastenky 2017

6. 5. 2017

 

MSR DORASTENIEK sezóna 2016/2017

06. - 07.05.2017, Nemšová

 

Konečné poradie družstiev na Majstrovstvách Slovenska

Názov družstva

1.

FbK Kométa Spišská N.V.

2.

MKŠS Kysucké N.Mesto

3.

NTS FK – ZŠ Nemšová

4.

FbO Žochár Topoľčany

5.

FBK Tvrdošín

6.

FBK Zakamenné

7.

ŠK 98 Pruské

8.

NTS FK – ZŠ Nemšová  staršie žiačky

 

FOTO z turnaja:

https://drive.google.com/open?id=0B8okwCs8kLTEMDYxaGpxeWdmOWM

 

ROZDELENIE DO TURNAJOVÝCH SKUPÍN

 

Skupiny – základná časť:

 

 

Skupina A

družstvo

 

A1

A2

A3

A4

miesto

skóre

body

A1

STR – 4. m./

NTS FK – ZŠ Nemšová  staršie žiačky

A1

M

1:3

2:10

6:5

4.

9:18

2

A2

ZA – 2. m.

FbO Žochár Topoľčany

A2

3:1

S

0:6

2:1

2.

5:9

4

A3

STR – 1. m.

MKŠS Kysucké N.Mesto

A3

10:2

6:0

R

8:0

1.

24:2

6

A4

ZA - 3. m.

ŠK 98 Pruské

A4

5:6

1:2

0:8

Dy

3.

6:16

0

 

Poznámka: NTS FK – ZŠ Nemšová - staršie žiačky sú nasadené do turnaja z dôvodu  nepárneho počtu prihlásených družstiev.  Z toho dôvodu nemôžu regulerne bojovať o vyššie umiestnenia na turnaji a sú zaradené na poslednú priečku.

 

 

Skupina B

družstvo

 

B1

B2

B3

B4

miesto

skóre

body

B1

STR – 3. m.

FBK Zakamenné

B1

M

1:3

7:6

1:6

3.

9:15

2

B2

ZA – 1. m.

NTS FK – ZŠ Nemšová

B2

3:1

S

4:1

0:0

2.

7:2

5

B3

STR – 2. m.

FBK Tvrdošín

B3

6:7

1:4

R

1:2

4.

8:13

0

B4

VY - 1. m.

FbK Kométa Spišská N.V.

B4

6:1

0:0

2:1

Dy

1.

8:2

5

 

 

Konečné poradie skupín – základná časť:

 

 

Skupina A

družstvo

 

Skupina B

družstvo

1A

1. miesto

MKŠS Kysucké N.Mesto

1B

1. miesto

FbK Kométa Spišská N.V.

2A

2. miesto

FbO Žochár Topoľčany

2B

2. miesto

NTS FK – ZŠ Nemšová

3A

3. miesto

ŠK 98 Pruské

3B

3. miesto

FBK Zakamenné

4A

4. miesto

NTS FK – ZŠ Nemšová  staršie žiačky

4B

4. miesto

FBK Tvrdošín

 

 

Rozpis turnajových zápasov – základná časť:

 

Ihrisko „MSR-Dy“ (sobota)

čas zápasu

družstvo

družstvo

výsledok

08:00

B2                NTS FK – ZŠ Nemšová

       B3     FBK Tvrdošín

4:1

09:10

      B1                    FBK Zakamenné

B4    FbK Kométa Spišská N.V.

1:6

10:20

 A2                FbO Žochár Topoľčany

        A3    MKŠS Kysucké N.Mesto

0:6

11:30

A1 NTS FK –ZŠ Nemšová staršie žiačky

        A4    ŠK 98 Pruské

6:5

12:40

      B4                   FbK Kométa Spišská N.V.

         B3   FBK Tvrdošín

2:1

13:50

B2                NTS FK – ZŠ Nemšová

         B1   FBK Zakamenné

3:1

15:00

      A4                   ŠK 98 Pruské

A3   MKŠS Kysucké N.Mesto

0:8

16:10

 A2                FbO Žochár Topoľčany

    A1  NTS FK –ZŠ Nemšová st.ž.

3:1

17:20

      B4                   FbK Kométa Spišská N.V.

          B2   NTS FK – ZŠ Nemšová

0:0

18:30

       B3                 FBK Tvrdošín

          B1   FBK Zakamenné

6:7

19:40

       A3                  MKŠS Kysucké N.Mesto

    A1 NTS FK –ZŠ Nemšová st.ž. 

10:2

20:50

       A4                  ŠK 98 Pruské

         A2   FbO Žochár Topoľčany

1:2

 

 

Rozpis turnajových zápasov – o umiestnenie:

 

Ihrisko „MSR-Dy“ (nedeľa)

čas zápasu

družstvo

družstvo

výsledok

08:00

ŠK 98 Pruské

FBK Tvrdošín

1:4

09:10

FBK Zakamenné

NTS FK – ZŠ Nemšová  staršie žiačky

4:2

10:20
S1

MKŠS Kysucké N.Mesto

NTS FK – ZŠ Nemšová

4:1

11:30
S2

FbK Kométa Spišská N.V.

FbO Žochár Topoľčany

3:2 sn

12:40
O 7. m.

NTS FK – ZŠ Nemšová  staršie žiačky

ŠK 98 Pruské

0:3

13:50
O 5. m.

FBK Zakamenné

FBK Tvrdošín

1:3

15:00
O 3. m.

NTS FK – ZŠ Nemšová

FbO Žochár Topoľčany

2:0

16:10
FINÁLE

MKŠS Kysucké N.Mesto

FbK Kométa Spišská N.V.

1:2 sn